FLOWER OF LIFE

basic flower of life

Geometrie, aritmetika, hudba a kosmologie – Čtvero velkých svobodných umění­.
Tvoří­ zárodek základních univerzálních jazyků a nalézáme je prakticky ve všech známých kulturách. Napří­klad všechny sakrální­ stavby jsou stavěny na principech svobodných umění­. Tyto stavby jsou v souladu s Vesmí­rem a přetrvávají věky.

Už od dětství­ mne bavila geometrie. Ta skrytá tajemství, nutnost koncentrace a přesnosti při rýsování­ všech těch tvarů, vztahů a poměrů. Mám základní­ školní vzdělání­ geometrie jako každý z nás. Ale to pro začátek stačí­. Při rýsování­ a konstruování Květu života ví­ce nepotřebujete. Pan Drunvalo Melchizedek  prozkoumal posvátnou geometrii tohoto tvaru. Popsal jej v knize Prastaré tajemství­ Květu života I. a II./ Pragma. Téma posvátné geometrie je velmi obsáhlé. Pan Melchizedek tvrdí­, že když Květ života sami sestrojíte, pohne se ve Vás celý Vesmír. V knize je návod jak na to. Kružte kruží­tkem, je to životu prospěšné.

Flower of life - Květ života je posvátná geometrie. Rýsováno na plochu a myšleno prostorově. Ale kdo to dnes umí? Člověk si dokáže představit maximálně dva až tři kruhy jako vzájemně prolnuté koule. Můžeme trénovat. Mně pomohlo rýsování posvátné geometrie vytvořit lepší morální rozlišovací schopnosti. Dokáži lépe sociálně působit ve svém okolí.

Každopádně je to velmi harmonizující a posilující tvar a nemá žádnou duševní náladu. Tu můžete vytvořit barvami a uměleckým zpracováním. Namalujte si svou vlastní mandalu. Jak jde Květ života originálně zpracovat můžete vidět v galerii.

 

Zde jsou některé mé oblíbené odkazy a fotky Květu života v denním životě člověka z celého světa.

www.drunvalo.net,
wikipedia.org/wiki/Posvátná_geometrie,
www.charlesgilchrist.com

www.ka-gold-jewelry.comwww.posvatna-geometrie.cz